DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Warsaw FLOOR Expo to miejsce, które wzmacnia biznes i zacieśnia współpracę między firmami działającymi w branży materiałów podłogowych i powierzchniowych. Jako wystawcy uczestniczyć w nim będą wszyscy ci, którzy stawiają na rozwój i chcą budować pozycję liderów w sektorze. Odwiedzający będą tym samym mogli osobiście poznać wiodących producentów i dystrybutorów między innymi materiałów podłogowych, maszyn i narzędzi do obróbki, sprzętu do układania podłóg, materiałów lakierniczych czy wykładzin. Przełoży się to na fakt, że liczba potencjalnych dostawców się zwiększy i rozszerzy perspektywy biznesu.

Warsaw FLOOR Expo stawia jednak nie tylko na networking, ale również na edukację. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w Kongresie Branży Materiałów Podłogowych. Jego tematyka oscylować będzie wokół przemian w branży, analizy najnowszych trendów, innowacji i zmian rynkowych, a także praktycznych rozwiązań dla przemysłu i obiektów komercyjnych. Warto podnieść kompetencje indywidualnie i wzbogacić wiedzę o informacje od praktyków.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!