Targi Floor Expo and Door-Tec, które odbyły się 5 – 7 czerwca w Nadarzynie, przyciągnęły dużą liczbę odwiedzających, co świadczy o ich rosnącej popularności i znaczeniu w branży.

Wystawcy mieli doskonałą okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe i zaprezentować swoje produkty szerokiemu gronu zainteresowanych. Była to pierwsza edycja targów, podczas, których spośród całej gałęzi związanej z gospodarstwem domowym, wyodrębnione zostały dwa sektory – drzwi oraz podłogi. Dzięki temu impreza skupiła konkretnych klientów, zainteresowanych wyłącznie podłogami oraz drzwiami. Pomysł ten spotkał się z dużą aprobatą.

Były to trzy intensywne i bogate w wydarzenia dni. Ceremonie Wręczenia Medali Targowych były docenieniem pomysłów i pracy oraz wyróżnieniem dla poszczególnych firm. Nagrody zostały przyznane przez kapitułę Ptak Warsaw Expo oraz Krajowa Izbę Targowa.

Wywiadów udzieliły firmy:

Kozłowski Drzwi, marka Globalwood, M3 Olsztyn, Teknika Industry Technologies, Piętro i Parter Jakub Łuczak, Superparkiet oraz Schody, Podłogi i Wnętrza.

Trzeciego dnia wywiadów udzieliły firmy Decora oraz FINISHPARKIET, które podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, wzbogacając tym samym program targów.

Pan Rafał Cieśla marketing menager firmy Decora opowiedział m.in o innowacyjnym rozwiązaniu dotyczącym montażu parkietu, który pozwala na ułożenie podłogi samodzielnie w swoim domu.

Pan Marcin Rybicki, kierownik regionalny sprzedaży firmy Finishparkiet, przedstawił produkty, które prezentowane były na stoisku. Firma od wielu lat wystawia się na targach, Pan Marcin docenił rozmach i wysoki poziom imprezy, która z roku na rok wciąż się rozwija.

REKOMENDACJE WYSTAWCÓW